test-4-stany-new.png-bez-ramki

TEST

Poznaj kim jesteś: Królową, Dziewczynką,
Kochanką czy Panią Domu?

Harmonia jest tym, do czego ludzie dążą przez całe swoje świadome życie.
Dowiedz się kim jesteś: Królową, Kochanką, Panią Domu czy Dziewczynką.

Po wykonaniu tego testu wiele staje się jasne. A wypowiedzi przyjaciół typu: „Ja go inspiruję, a on wyciera o mnie nogi”, „Mężczyzna mnie nie docenia”, „Jestem już przyzwyczajona do samotności”, „Oni chcą tylko jednego…” – zostają wyjaśnione. Jak się okazuje, wcale tu nie chodzi o mężczyzn. W harmonijnej kobiecie ważne jest harmonijnie połączyć 4 stany: Królową, Kochankę, Pani Domu i Dziewczynkę.

Każda ma te cztery stany. A nawet jeśli używasz tylko jednego, wcale nie oznacza to, że brakuje pozostałych trzech.

Często realizujemy własny potencjał w jednym obszarze, zapominając o innych aspektach osobowości. Szczególnie ważne jest, aby kobiety czuły własną energię i emocjonalność, dlatego wybitna rosyjska psycholog Larisa Renar opracowała test na 4 stanu kobiety.

Jak ustalić, który z 4 stanów kobiety jest Twój?

Ten psychologiczny test on-line opiera się na stanach psychoenergetycznych typowych dla słabszej płci – Królową, Kochankę, Pani Domu i Dziewczynkę. Nierzadko dominuje tylko jeden stan, a kobieta szczęśliwie zapomina o reszcie. Ale ważne jest, aby rozwijać się we wszystkich kierunkach, aby osiągnąć harmonię pod względem materialnym i seksualnym, a także w sferze emocjonalnej i intelektualnej.

Zrobić test – Królowa, Dziewczynka, Kochanka i Pani Domu, oznacza zrozumieć, kim naprawdę jesteś. Oznacza to, poznanie własnych mocnych stron i rozpoczęcie harmonizacji w innych obszarach psychoenergetycznych. Aby to zrobić, musisz wybrać cechy, które Twoim zdaniem pasują do Twojej osobowości.

0

Start typing and press Enter to search