test-energii

TEST

Poznaj jakiej energii masz więcej

  – żeńskiej czy męskiej?

Według filozofii Wschodu każda osoba posiada zarówno energię męską, jak i żeńską. W różnych proporcjach, które nie zawsze mają bezpośredni związek z faktyczną przynależnością do płci. Zapraszamy do naszego testu. Dowiesz się, jakiego rodzaju energii osobiście masz więcej – żeńskiej czy męskiej?

„Wszystko na świecie składa się z atomów. Atomy to 99,9% energii i 0,1% materii. Oznacza to, że człowiek i świat jako całość nie są materią stałą, ale polami energetycznymi i częstotliwościami informacyjnymi” – pisze Joe Dispenza, profesor neurochemii i neurobiologii, kierownik Kliniki Medycyny Zintegrowanej i autor światowych bestsellerów na temat rozwoju mózgu. Oprócz tego energetyczną naturę wszystkiego na świecie potwierdza nie tylko ezoteryka, ale także nauka.

Z kolei cała energia dzieli się na dwa strumienie – żeński i męski. To ich połączenie utrzymuje równowagę i harmonię tego świata, każdego człowieka i relacji, które buduje z innymi. Dlatego nie można powiedzieć, która energia jest ważniejsza i cenniejsza – męska czy żeńska. Obie mają ogromną, ale jednocześnie różną moc, a także są niezbędne zarówno dla całego naszego Wszechświata, jak i dla każdego człowieka, niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, czy kobieta.

Kobieca energia jest bardziej miękka i zwiewna. Ożywia wszystko wokół, budzi pragnienia, inspiruje do odkrywania świata i zdobywania nowych wyżyn. Jednocześnie daje spokój i ciszę, otula swoim ciepłem. Miłość, troska, intuicja, emocjonalność, czułość, zaufanie, empatia i życzliwość to przejawy kobiecego strumienia energii. Przeciwnie, męska energia jest szybsza i ostrzejsza. Odpowiada za zewnętrzne przejawy osoby w społeczeństwie, jej działania i interakcje z innymi ludźmi. To energia działania, dzięki której zyskujemy koncentrację na celu, stanowczość i pewność siebie, pokonujemy przeszkody i osiągamy sukcesy.

Jeśli te energie są we właściwej równowadze 30/70 (i żadna z nich nie jest stłumiona), człowiek odczuwa spokój, radość i harmonię zarówno w sobie, jak i w relacjach z ludźmi i otaczającym go światem.

Proponuję sprawdzić, czy te przepływy masz w sobie zrównoważone odpowiednio do Twojej płci kobiety – 25 męskiej/75 żeńskiej , czy też występuje dysharmonia. Aby to zrobić, przeczytaj stwierdzenia w naszym teście i zastanów się, na ile są one dla Ciebie prawdziwe.

0

Start typing and press Enter to search