Witam wspaniała Kobieto!

Jeśli jesteś na tej stronie, to oznacza, że tak samo, jak ja kiedyś, szukasz skutecznej, transformującej życie wiedzy o tym, jak odnaleźć szczęście w życiu, w relacjach, o tym jak zostać taką Kobietą, która zostawia ślad nie tylko w każdym sercu ale również w historii…

Jestem kobietą z olbrzymim doświadczeniem życiowym – 23-latni staż małżeński w którym niestety.. albo NA SZCZĘŚCIE…. zbyt wiele się działo różnego. Jestem mamą dwójki wspaniałych dorosłych, mega utalentowanych i zrealizowanych zawodowo dzieci, z sukcesem zrealizowaną karierę biznesową, bo prawie 20 lat pracowałam na stanowiskach kierowniczych i realizowałam z sukcesem projekty międzynarodowe (o tym poczytaj tu), dużo podróżuję, posiadam nieruchomości itd. – więc posiadałam wszystko o czym marzy każdy człowiek… To wszystko miałam… ale brakowało mi szczęścia i harmonii w życiu osobistym, czułam się wiecznie zmęczona i niezadowolona, relacje z mężem i dziećmi miałam tragiczne…

Ponieważ w biznesie realizowałam się pięknie, tak samo marzyłam o tym, żeby i w domu, po tym jak wracałam z posiedzeń z Ministrami i Prezydentami, było miło, było przytulnie i harmonijnie… Nie wiedziałam jak to osiągnąć, więc, jak to ja – wyruszyłam w daleką i niesamowicie ciekawą podróż… Podróż po szczęście, po miłość – a oprócz tego odnalazłam nie tylko to wszystko, ale również swoje przeznaczenie – swoją piękną Misję życiową.

Sakralną, wręcz magiczną wiedzę o tym wszystkim szukałam ponad 20 lat – studiowałam psychologię i medycynę o raz ukończyłam inne 6 kierunków studiów oraz liczne szkolenia i certyfikacje związane z budowaniem wysoko skutecznych relacji z ludźmi oraz pracy z umysłem. Poznałam różne ścieżki duchowe i religijne, przeczytałam święte księgi chrześcijańskie, buddyjskie, hinduistyczne, wedyjskie … Medytowałam, modliłam się, robiłam ascezy, zmieniałam diety, malowałam mandale, działałam charytatywnie, odwiedzałam miejsca mocy Ziemi oraz święte miejsca, byłam tłumaczką Mistrzów Duchowych, śpiewałam mantry, przeszłam mega silne psychoterapie, robiłam horoskopy, hipnozy ufff… tyle wszystkiego zrobiłam, że to jest temat na książki, ale jednak mi się UDAŁO! Znalazłam magiczny klucz , który otworzył magiczne drzwi nie tylko do mojego wymarzonego życia, ale również odmienił on na lepsze życie ponad 3000 osób, które obdarzyli mnie zaufaniem i były na moich warsztatach albo sesjach indywidualnych…

Mam nieskończoną ilość przykładów wręcz magicznych zmian u moich Uczennic – od szczęśliwego wyjścia za mąż za prawdziwego księcia do odnalezienie swoich misji, pisania książek po moich warsztatach, w których figuruję jako jedna z głównych bohaterek, po kobiety, które zachodziły w ciążę (kiedy lekarze im mówili, że to nie jest możliwe), odzyskanie zdrowia – 2 uczestniczki przestały jąkać! Jedna odzyskała czucie w ręce – myśląc, że jest sparaliżowana, oraz mnóstwo innych zmian, o których licznie piszą mi moje kochane Uczennice! Już nie wspominam o tym, że większość moich uczestniczek uzdrowiło swoje relacje z rodzicami po wieloletnich(czasem ponad 7 letnich!!!) bezskutecznych terapiach z psychologiem! A wiemy, że uzdrowione relacje z rodzicami  – są podstawą aby osiągnąć w życiu szczęścia i harmonię… Dużo tego już jest „na moim sumieniu”, ale również dużo takich o których nie wiem, ale jak spotykam przypadkiem, któreś moje uczennice, to opowiadają kolejne historie, od których płakać mi się chce ze szczęścia!

Więc, esencję wiedzy – jako wynik mojej długiej pięknej podróży – zawarłam w koncepcji „SZKOŁA BOGIŃ” i na jej podstawie stworzyłam cykl 6 wysoko transformujących warsztatów, które prowadzę od 2018 roku w całej Polsce, Norwegii (Oslo), Wielkiej Brytanii (Londyn). Obecnie prowadzę te warsztaty tylko w Warszawie i Londynie.  Kobiety przylatują na te warsztaty z różnych zakątków świata – nawet z USA! Dowiadują się one o mojej metodzie dzięki koleżankom, które były i które „nagle” (nagle – bo moja metoda działa natychmiast) zostały niesamowicie kobiece, magnetyczne, odmienione… Więc nazywa się to po polsku – „poczta pantoflowa” …

Więc, moja droga Kobieto, poznaj w skrócie o czym jest koncepcja „SZKOŁY BOGIŃ Natalii Jefimowej” a jeśli chcesz nie tylko poznać ale również przeżyć zmianę i odmienić swoje życie na lepsze – to warto skorzystać i przyjść na moje warsztaty.

Ponieważ proszę pamiętaj , że Ja –  NATALIA JEFIMOWA

 sprawiam, że każda kobieta po współpracy ze mną zostaje pożądaną i kochaną!

– potwierdziły to moje przeszkolone Boginie, których jest już ponad 3000 w na całym świecie.

“SZKOŁA BOGIŃ” – jest to nazwa metaforyczna – symbolizuje ona to, że KAŻDA KOBIETĘ, po tym, jak przepracuje i rozwinie w sobie 4 STANY KOBIETY – o których przekazują nie tylko współcześni psychologowie, ale również starożytni mędrcy ze Wschodu – ZOSTANIE ONA PRAWDZIWĄ BOGINĄ!

Więc moja droga – zapraszam serdecznie do świata głębokiej, magicznej transformacji – do świata harmonicznej Kobiecości.

 

O czym jest „SZKOŁA BOGIŃ Natalii Jefimowej”o której w kwietniu 2023 roku napisał nawet FORBES?

Dodatkowo dzięki wysokiej skuteczności tych szkoleń Natalia Jefimowa została wpisana w grudniu 2022 roku do ENCYKLOPEDII WYBITNYCH OSOBISTOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI.

Ponad 3500 kobiet dzięki tym szkoleniom odmieniło jakość swojego życia.

Warsztaty były prowadzone w Polsce, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Dubaju. Kobiety, które wiedzą o wysokiej skuteczności tych szkoleń przylatują na nie z różnych zakątków świata.
_____

SZKOŁA BOGIŃ Natalii Jefimowej – jest to cykl 6-ciu 2-3 dniowych warsztatów głębokiej transformacji (po 20-28 h każdy warsztat).

Nazwa Szkoły jest metaforyczna – symbolizuje to, że KAŻDA KOBIETA, po tym, jak przejdzie cykl 6 warsztatów głebokiej transformacji i dzięki którym przepracuje, rozwinie i zharmonizuje w sobie 4 stany kobiety – ZOSTANIE PRAWDZIWĄ BOGINĄ!

ZGODNIE ZE STAROŻYTNYM PRZEKAZEM KAŻDA KOBIETA RODZI SIĘ PRAWDZIWĄ BOGINII, posiada w sobie wszystko co jest najlepsze, jak również od urodzenia posiada w sobie cztery stany kobiecej doskonałości – cztery stany Kobiety – Bogini, dzięki którym jest ona jak prawdziwy brylant błyszczący różnymi pięknymi kolorami swojej wspaniałej osobowości.

Niestety z czasem z różnych przyczyn, czy to wychowawczych, czy wymuszonej sytuacji życiowej bardzo często kotwiczymy się w dwóch stanach kobiety a pozostałe dwa zanikają, dlatego tracimy cały nasz blask, naszą radość, naszą wspaniałą kobiecość. Przestajemy być atrakcyjne nie tylko dla płci przeciwnej ale również same dla siebie. Nasze życie robi się szare i monotonne, sypią się związki albo ciągle walczymy z rywalkami, często całkowicie tracimy wiarę w udane relacje i zaczynamy unikać ich jak ognia.

SĄ TO NASTĘPUJĄCE 4 STANY Kobiety -BOGINI:

  • BOGINI POWIETRZA – stan Królowa – to jest nasza energia mentalna, dzięki której jesteśmy niczym Królowa – piękna, wolna i niezależna, mająca własne wizje i cele, poznająca i poszukująca wiedzę. W tym stanie kobiety cenią siebie i swoje poglądy, znają swoją misje życiową i przeznaczenie oraz wiedzą jak je realizować. Taka kobieta jest dostojna i szlachetna. Mężczyzna dla takiej kobiety gotowy jest stać się prawdziwym rycerzem, który chce zdobywać dla niej świat, przez co ciągle rozwija się i osiąga własne cele.
    Ten stan zharmonizujesz na dwudniowym warsztacie “BOGINI POWIETRZA – stan Królowa”.
  • BOGINI OGNIA – stan Kochanka – to jest nasza energia seksualna, energia życia, energia twórcza, energia pasji, energia Kundalini, dzięki której jesteśmy atrakcyjne, przyciągające niczym magnes dla mężczyzn o różnym statusie i zamożności, dostajemy mnóstwo propozycji biznesowych i towarzyskich. W tym stanie uruchomiamy swój żywioł Ognia – gorący, atrakcyjny i przyciągający. Mając zharmonizowany stan “Kochanka” jesteśmy w stanie kreatywności, radości oraz smakujemy życie niczym nektar. To jest nasz stan wewnętrzny. Mężczyźni nigdy nie ominą swoją uwagą kobiety w tym pięknym stanie, jest ona magnetyczna dla nich.
    Ten stan zharmonizujesz na dwudniowym warsztacie “BOGINI OGNIA – stan Kochanka”
  • BOGINI WODY – stan Dziewczynka – to jest nasza energia emocjonalna – dzięki której jesteśmy jak wspaniałe Dziewczynki – radosne, lekkie, zachwycone, uśmiechnięte, cieszące się życiem i wszystkim co nas otacza. W tym stanie wokół nas powstaje pole miłości, w którym rozwija się potencjał każdej osoby. Nasze serce otwiera się na bezwarunkową miłość do świata i do mężczyzny. W tym stanie każdy mężczyzna chce zaopiekować się swoją kobietą, dać swoją silną pomocną rękę. Mężczyzna czuje się kochany, absolutnie akceptowany i wie, że jego partnerka bezwarunkowo wierzy w niego. Ten stan zharmonizujesz na dwudniowym warsztacie “BOGINI WODY – stan Dziewczynka”.
  • BOGINI ZIEMI – stan Pani Domu – to jest nasza energia materialna– w tym stanie jesteśmy pewne, spokojne, zorganizowane i stabilne. W tym stanie inni czują się przy nas ciepło, komfortowo i przytulnie. Ten nasz stan nazywa się stanem Pani Domu. Inni do nas czują wdzięczność i szacunek a my z łatwością załatwiamy różne sprawy, dbamy o zasoby, o bezpieczeństwo, pieniądze, o gromadzenie, o wszystko i wszystkich. Kobieta będąc w tym stanie jest prawdziwą czarodziejką! Cały dom jest do jej dyspozycji!
    Mężczyźni, mimo że zakochują się w Dziewczynkach, Kochankach i Królowych, chcą widzieć w swojej przyszłej żonie również manifestację energii Ziemi-Panią Domu. Jeśli mężczyźnie, z którym jesteś w relacjach brakuje tej energii, usłyszysz od niego, że mówi o smacznym jedzeniu gotowanym przez kogoś innego, o porządku lub dobrobycie, które ma ktoś inny. Ten stan zharmonizujesz na dwudniowym warsztacie “BOGINI ZIEMI – stan Pani Domu”.

 

HARMONIJNIE ŁĄCZĄC W SOBIE 4 STANY KOBIETY – BOGINI – zamykamy tym samym sakralne koło Kobiecej Mocy – stajemy się Kobietą, o której marzy każdy Mężczyzna!

Dlatego zapraszam Ciebie droga Kobieta na cykl 6 warsztatów rozwojowych pt. ” SZKOŁA BOGIŃ Natalii Jefimowej”, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiała zabiegać się o uwagę nie tylko mężczyzn ale i całego otoczenia – zostaniesz prawdziwą BOGINI.

0

Start typing and press Enter to search