Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest Akademia Sukcesu Natalia Jefimowa z siedzibą w 04-077 Warszawa, ul. Grochowska 207/411. Osoba kontaktowa Natalia Jefimowa, telefon kontaktowy – 505 666 773, e-mail: info@nataliajefimowa.pl.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie RODO do realizowania przez Akademię Sukcesu Natalia Jefimowa usług i sprzedaży, a także do informowania o naszych usługach szkoleniowych. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa e-mail, oraz w sieciach społecznościowych.
  3. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres świadczenia usług, chyba że przepisy prawa dopuszczają dłuższy okres przetwarzania danych – wówczas w maksymalnie prawnie dopuszczalnym okresie, dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim. Jakiekolwiek przetwarzanie danych tylko i wyłącznie w procesie rekrutacji w stosunku do usług – szkolenia, warsztaty rozwojowe oraz do celów administracyjnych i księgowych.
  4. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  5. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa RODO, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących naruszą przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

0

Start typing and press Enter to search