HISTORIA POWSTANIA  “SZKOŁY BOGIŃ Natalii Jefimowej”: 

Witam wspaniała Kobieto!

Jeśli jeśli jesteś na tej stronie, to oznacza, że tak samo , jak ja kiedyś, szukasz skutecznej, transformującej życie wiedzy o tym, jak odnaleźć szczęście w życiu, w relacjach, o tym jak zostać taką Kobietą, która zostawia ślad nie tylko w każdym sercu ale również w historii…

O tym jak udało mi się znaleśc sakralną, kiedyś trzymaną w tajemne wiedzę i co się stało, jak wdrożyłam ją w życie  poczytaj TU

***

„SZKOŁA BOGIŃ” została stworzona przez Natalię Jefimową w 2017r. w Warszawie.

Misją Szkoły Bogiń – jest przekazanie kobietom ponadczasowej sakralnej wiedzy o kobiecej energii, o tajemnicach kobiet, które weszły w historię jako symbol kobiecości, o sztuce budowania wspaniałych harmonijnych związków.

Warsztaty są bazowane na najlepszych osiągnięciach psychologii współczesnej w połączeniu ze starożytną wiedzą Wedyjską, filozofiami Dalekiego Wschodu oraz praktykami energetycznymi szamanek z Syberii.

Wiadomości te były stopniowo gromadzona przez założycielkę dzięki podróżom po świecie, komunikacji z Mistrzami oraz Nauczycielami, którzy przekazują tą wspaniałą wiedze. Doszły do tego badania współczesnych koncepcji psychologicznych.

„Szkoła Bogiń” opiera się na koncepcjach: „Koła Kobiecej Mocy”, twórcą której jest Larisa Renar, koncepcji „Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Psychologia Trzeciego Tysiąclecia”, twórcą którego są Oleg Gadecki i Marina Targakowa, oraz na podstawie wykładów Olega Torsunova – Międzynarodowego Nauczyciela Wiedzy Wedyjskiej oraz innych.

Koncepcja „SZKOŁY BOGIŃ” opiera się na czterech stanach kobiet w archetypie Bogini i umiejętności harmonijnego łączenia w sobie różnych cech, w celu rozwoju harmonii i stworzenia szczęśliwego związku z mężczyzną.

Są to 4 stany Kobiety – Bogini:

Po wyjściu pierwszego wprowadzającego w tą wspaniałą koncepcje warsztatu pt. „ MAGICZNA MOC KOBIECOŚCI” oraz kolejnych warsztatów na pogłębienie stanów Kobiety – Bogini (Ognia, Wody, Powietrza, Ziemia) zainteresowanie szkoleniami w Szkole masowo rosło w całej Polsce i Europie. Po upewnieniu się, że wszystkie praktyki przekazywane w trakcie warsztatów działają, wiele kobiet chciało przejść te szkolenia i zrozumieć siebie na głębokim poziomie. Ponad 60% uczennic przychodzi do Szkoły Bogiń na podstawie zaleceń swoich przyjaciół, matki przyprowadzają córki, córki zapraszają matki oraz jako prezent od ukochanego mężczyzny.

Przychodząc na warsztaty Natalii Jefimowej zapominasz o wszystkich przeciwnościach losu i dylematach – pozostają one za naszymi drzwiami. Opuszczając warsztaty – problemy nie powracają – jesteś oczyszczona i czujesz się naprawdę wolna.

Zajęcia w „Szkole Bogiń” są przemyślane w najmniejszych szczegółach pod względem psychologii i psychotroniki. W każdym ćwiczeniu leży podejście naukowe. Wyniki naszych uczennic zadziwiają wyobraźnię. Najlepsze i najpotężniejsze kobiety świata przychodzą do „Szkoły”.

Celem jest zdobycie mądrości, zrozumienie siebie, oczyszczenie z ciężaru nieprzyjemnej przeszłości.

A jeśli nigdy nie byłaś na warsztatach Natalii Jefimowej, uwierz, przegapiłaś coś ważnego w sobie.

Zdobywając wiedzę w Szkole Bogiń, każda dziewczyna otrzymuje na Odznakę kobiecej mocy.

Odznaka kobiecej mocy to prezent, który otrzymujesz po sześciu podstawowych szkoleniach Szkoły Bogiń:

  • „Magiczna Moc Kobiecości”(LINK)
  • „Bogini Ognia” (LINK
  • „Bogini Ziemi”  (LINK)
  • „Bogini Wody” (LINK)
  • „Bogini Powietrza” (LINK)
  • „Integracja czterech Bogiń” (LINK)

Ale najważniejszym prezentem jesteś Ty sama! Pewna siebie, szczęśliwa, kobieta sukcesu, otwarta, pozwalająca sobie na wszystkie marzenia, osiągająca cele, seksowna i …. możesz kontynuować tę listę przez bardzo długi czas.

W prezencie od Szkoły Bogiń otrzymujesz dziesiątki ćwiczeń z każdego treningu. W ciągu dwóch dni przechodzisz nową bardzo delikatną transformację.

Żadne centrum psychologiczne nie może podzielić się takimi wynikami.

0

Start typing and press Enter to search