14 wskazówek jak utrzymać relację i doprowadzić ją do ślubu

 In Rodzina, Związek

Jak utrzymać relację i doprowadzić ją do ślubu? Piękną wiosną miłość dosłownie unosi się w powietrzu. Chce się zakochać, chodzić na randki, otrzymywać różne miłe propozycje oraz wybierać suknie ślubne. W tej miłosnej atmosferze najbardziej interesującymi dla dziewczyn tematami do rozmowy są:

– Jak spotkać najlepszego mężczyznę dla siebie?
– Jak potem utrzymać z nim relację?
– Jak zachowywać się w związku aby był on szczęśliwy i przynosił dużo radości?
– Jak ratować miłość?
– Jaką powinnam być, aby on się oświadczył?

/Przy okazji/ w Akademii Kobiecości Natalii Jefimowej prowadzone są warsztaty grupowe: „ Jak wybrać najlepszego mężczyznę dla siebie” albo „ Tajemnica BOGINI – o jakiej kobiecie marzą mężczyźni” albo „Magiczna Moc Kobiecości”. Oraz sesje indywidualne, według autorskiej metody, dzięki którym przyciągniesz do swojego życia odpowiedniego dla siebie partnera.

Bardzo dużo teraz dziewczyn, które martwią się o to: „Jak uratować relację i doprowadzić ją do ślubu?”. A jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie oznacza to, że również zadajesz sobie to pytanie.

Wchodząc w relację jesteśmy w stanie zakochania, nieważkości i uniesienia. Wydaje nam się wtedy, że relacja – to jest wspaniały świat pełen przyjemności i radości, ale zapominamy o tym, że również jest to nieustanna praca dwójki partnerów.

O tym przeważnie nikt nie myśli do pewnego momentu….

Kiedy spadną „różowe okulary”, dopiero wtedy zaczynamy poznawać naszego partnera, to jaki naprawdę jest on w życiu codziennym. Niestety, ten obraz nie zawsze jest pokryty płatkami róż. I właśnie w tym momencie trzeba zrozumieć, co czujesz wobec tej osoby. Jeśli naprawdę jest dla ciebie ważna i chcesz aby ten  związek trwał dalej – to w takim razie nadszedł czas na działanie.

14 WSKAZÓWEK, KTÓRE POMOGĄ UTRZYMAĆ RELACJĘ

 1. Naucz się mówić o swoich uczuciach, o tym co lubisz, a czego nie. Bardzo ważne jest tu używanie pozytywnej formy komunikatów – bez pretensji. Relacje nie są „zgadywaniem”. Człowiek niestety nie może czytać w myślach… a intymność bez uczciwości nie jest możliwa.
 2. Poznaj opinię Twojego mężczyzny jak on odnosi się do konkretnych sytuacji. Tylko proszę nie zadawaj ulubionego przez większość kobiet pytania: „Co teraz myślisz?”.
 3. Jeśli pojawi się u was wspólny cel – to znacząco wzmocni i połączy waszą relację. Jeśli ten cel już istnieje, spróbuj częściej o nim wspominać, omawiać plany i działania.
 4. Szanuj ukochanego, wraz ze wszystkimi jego „szczegółami” i różnicami. Nie ma identycznych ludzi, dlatego przyciągamy się do siebie.
 5. Nie skupiaj się na wadach mężczyzny. Pamiętaj, że nie ma idealnych ludzi.
 6. Jeśli nie podoba ci się coś w waszej relacji , natychmiast to omawiajcie. Odkładając wyjaśnienie problemów na „potem”, tym właśnie skazujesz waszą relację na jej zakończenie.
 7. Nauczcie się dogadywać się ze sobą i znajdować kompromisy. Czas, kiedy ktoś decydował za was już minął.
 8. Staraj się usłyszeć i wysłuchać swojego ukochanego. Staraj się wierzyć w jego sukces i że wszystko mu się uda. Dla niego to jest bardzo ważne! Wtedy poczuje on, że wspierasz go, co bardzo wzmocni waszą więź.
 9. Nie zapomnij okazywać miłości również sobie samej. Dbaj o swój wygląd i ciało. Miej czas na hobby i rekreację. Emanując miłością do siebie, zyskasz magnetyzm i atrakcyjność.

/Przy okazji/ w ramach Akademii Kobiecości Natalii Jefimowej prowadzone są warsztaty: „JESTEM DIAMENTEM -czyli sztuka miłości i akceptacji siebie”. Info u Natalia Jefimowa.

 1. Nie zapomnij o regularnym seksie. Starajcie się zawsze różnicować życie intymne.
 2. Jeśli masz zły nastrój, nie wyrzucaj negatywu na partnera, znajdź inny sposób na oczyszczenie.
 3. Wymyślicie wspólną pasję, aby razem spędzać czas i cieszyć się sukcesem.
 4. Wprowadź rodzinne tradycje lub wymyśl nowe. To urozmaici codzienne życie i nada ważności waszej relacji.
 5. Zaproponuj dzielenie się domowymi obowiązkami.

Relacje są dynamiczne. Ciągle przeżywają upadki i wzloty. Aby pokonać wszystkie trudności, potrzebujecie szczęśliwych chwil, które stworzycie za pomocą powyższych wskazówek.

ALE CO ROBIĆ, JEŚLI RELACJA ROZWIJA SIĘ, KOCHACIE SIEBIE NAWZAJEM, ALE TWÓJ UKOCHANY NIE ŚPIESZY SIĘ ŻEBY WZIĄĆ Z TOBĄ ŚLUB?

A o tym właśnie napiszę w następnym poście.

Jeśli spodobał ci się mój artykuł i chcesz kontynuacji postaw komentarzu pod tym postem.

Z miłością,
Natalia Jefimowa

 

0

Start typing and press Enter to search