CO BLOKUJE STAN KOCHANKI?

 In Kobiecość
CZASEM JEDNO SPOJRZENIE, DOTYK DŁONI WYWOŁUJE FALĘ ENERGII SEKSUALNEJ, a czasem bywa tak, że nawet będąc w łóżku z najlepszym kochankiem brak jakichkolwiek uczuć. Prawda jest taka, że nie zawsze to bywa z winy partnera…
W długoterminowych relacjach również bywa różnie – i nie zawsze to jest kwestia rutyny…
Oczywiście nowy partner, nowe miejsce, nowy tryb życia, nowa zabawka – to wszystko podnosi energię seksualną, ale często na to jest brak siły i chęci – jest to spowodowane brakiem energii seksualnej.
🌹Energi seksualna „mieszka” w drugim z siedmiu centrów energetycznych człowieka – w czakrze SVADHISTHANA. Jest to czakra seksualna, która znajduje się pomiędzy pępkiem a kością łonową.
Jest miejscem kreatywności, reguluje energią seksualną, pozwala odczuć „wewnętrzną męskość i kobiecość”, jest świadomością życia i seksu. Tam również znajduje się nasza zdolność otrzymywania zadowolenia, odczuwania smaków życia, drajwu, podążania za swoim ciałem, bycia na twórczej fali. Dzięki tym zdolnościom zaczyna rozkręcać się nasza energia seksualna.
❓CO BLOKUJE ENERGIĘ SEKSUALNĄ – stan “Kochanka”?:
❌Brak równowagi w dolnych centrach energetycznych (czakrach) oraz tych emocji, które tam. „mieszkają”: brak poczucia bezpieczeństwa, wstyd, poczucie winy.
❌Negatywne przekonania, które pochodzą z dzieciństwa.
❌Nadczynność górnych centrów energetycznych – wysoka działalność umysłowa – cała energia idzie do głowy.
❌Chroniczny stres – brak umiejętności wyluzować się.
❌Niska aktywność fizyczna.

Co mi osobiście pomaga utrzymywać moją energię seksualną albo ją regenerować, kiedy jest ona na granicy wyczerpania:

  • Praktyki energetyczne szamanek z Syberii na napełnienie się energią ognia, które poznałam od mojej Nauczycielki z Rosji – są po prostu zastrzykiem niesamowitej energii, po nich jestem jak ogień , staję się magnesem dla wspaniałych rzeczy, wydarzeń, ludzi 😉 (przekazuję te praktyki w trakcie warsztatu „BOGINI OGNIA -stan Kochanka”)
  • Przepracowanie z psychologiem albo coachem swoich blokad związanych ze wstydem i poczuciem winy z dzieciństwa (ja również prowadzę sesje indywidualne on-line)
  • Tańce, w szczególności tanieć brzucha – daje plastykę  i płynność ruchów, otwierają zdolność podążania za ciałem
  • Harmonijna muzyka, mantry zmieniają stan hormonalny oraz wibracje ciała
  • Twórczość (moja – tworzenie warsztatów, uwielbiam projektować wystrój wnętrz, oraz taniec)
  • Podróże – dają odnowę energii 
  • Olejki eteryczne, świeczki zapachowe włączają czułość

Przy okazji, jeśli któraś z pań chce przepracować swoją energię seksualną, poznać niesamowite praktyki energetyczne na napełnienie energią żywiołu ognia, dzięki której będziesz niczym magnes przeciągająca i atrakcyjna,  zapraszam serdecznie na niesamowity piękny i wysoko skuteczny warsztat „BOGINI OGNIA -stan Kochanka”.

Z miłością,
Natalia Jefimowa ❤❤❤
0

Start typing and press Enter to search