Dlaczego zawsze spotykam żonatych mężczyzn?

 In Związek

Pewnego dnia jedna z moich klientek wyznała, że ​​od kilku lat spotyka się z żonatym mężczyzną. Dodała, że ​​chce zakończyć ten związek, ponieważ nie widzi w tym perspektyw tworzenia rodziny. Nasza bohaterka zrobiła trochę pracy nad sobą, zebrała odwagę i zrobiła to – zerwała związek i zaczęła szukać wolnego kandydata. Ale nic z tego….!

Kobieta zaczęła dosłownie „przyciągać” żonatych mężczyzn. Doszło do tego, że nawet na serwisach randkowych, gdzie wybór mężczyzn jest ogromny, spotykała się tylko z żonatymi. Była zdesperowana i nie mogła zrozumieć, co się dzieje.

Jak myślisz, dlaczego ta sytuacja przydarzyła się tej kobiecie?

Pogodzić się z tym czy jednak dalej się rozwijać? Wybór zawsze należy do Ciebie:

„Może powinnam pogodzić się z rolą kochanki?” – kiedyś mnie zapytała w pełnej rozpaczy. Ale są kobiety, które tak żyją od lat. Otrzymują prezenty, pieniądze, spotkania a w głębi serca mają nadzieję, że pewnego dnia on opuści rodzinę i poślubi ją …

Oczywiście tylko ty decydujesz, jak żyć i jaki rodzaj relacji budować. Po prostu zrozum jedno: każda kobieta ma już SWOJEGO mężczyznę. Ważne jest, aby w to uwierzyć. Ale droga do tego polega na samorozwoju. I ta ścieżka jest pełna obaw, ograniczeń i zakazów. Jedna utknęła w środku drogi i godzi się na małe, druga poddaje się zaistniałym okolicznościom, a trzecia decyduje, że związek wcale nie jest dla niej…

 

KONSEKWENCJE ZWIĄZKU Z ŻONATYM MĘŻCZYZNĄ

Tracisz cenny czas, młodość, piękno i najcenniejszą wewnętrzną energię.
Tracisz cenna możliwość spotkać się z mężczyzną, który już gdzieś szuka właśnie Ciebie.
Tracisz szczęście być w naprawdę harmonijnym i poważnym związku.

 

TRZY POWODY, DLA KTÓRYCH ŻONACI „KLEJĄ SIĘ DO CIEBIE”

Wróćmy do naszej bohaterki. W pewnym momencie postanowiła zamknąć się przed wszystkimi mężczyznami i zwrócić się do siebie aby zrozumieć dlaczego jej życie potoczyło się właśnie w ten sposób. Po głębokiej pracy z psychologiem ujawniła kilka powodów, dla których tylko żonaci mężczyźni pojawiali się w jej życiu.

 

PIERWSZY POWÓD.

Kobieta nie była gotowa na nowy związek. Wewnątrz nigdy nie odpuściła poprzedniego mężczyzny. Między nimi panował silny związek emocjonalny. Wydawało jej się, że on chce ją odzyskać i miała nadzieję, że wszystko kiedyś wróci do normy.

DRUGI POWÓD.

Podświadomie bała się małżeństwa, ponieważ jej pierwsze doświadczenie zakończyło się rozwodem. W życiu wszystko przychodzi zgodnie z naszymi życzeniami: nie jesteś gotowa do małżeństwa – otrzymujesz mężczyznę, który ci go nie zaoferuje. I pozornie będziesz się czuła odurzona, ale wewnątrz będziesz się czuła bezpieczna i spokojna.

TRZECI POWÓD.

Historia jej rodziców. Okazało się, że matka naszej bohaterki była drugą żoną swojego ojca. Przez długi czas, kiedy był żonaty, mieli romans. Ojciec rozwiódł się z pierwszą żoną i poślubił matkę…

Doświadczenie rodziców często staje się przykładem dla dzieci, które powtarzają zrozumiały scenariusz. Powtarzają historię rodziców nieświadomie. Nie musisz obwiniać ojca lub matkę, ważne być odpowiedzialną za własne życie.

❗ WAŻNE JEST, ABY PAMIĘTAĆ, że życie jest wyjątkowe i może być wiele powodów dlaczego jesteś w  związku z żonatymi. Zawsze powinnaś zrozumieć swoją własną sytuację na kilku poziomach: scenariusze z przeszłości, doświadczenia rodziców, negatywne przekonania. To opisałam z doświadczenia prawdziwej dziewczyny.

I jeszcze jedna kwestia: kobieta zdaje sobie sprawę, że coś idzie nie tak, ale nie może zrozumieć dlaczego. W takiej sytuacji ważne jest omówić tą sytuację z psychologiem, zrobić ustawienia oraz praktyki energetyczne.

 

JAK ZERWAĆ NIEPOTRZEBNE RELACJE?

✔ METODA PIERWSZA. Powiązanie energetyczne z mężczyzną kończy się na poziomie seksualnym i emocjonalnym. Ja prowadzę sesje indywidualne i on-line na odcięcie od niepotrzebnych związków, W trakcie sesji wykonujemy ważną pracę, po której następuje przypływ energii i chęć pójścia naprzód.

✔ METODA DRUGA. Ważne jest, aby zrozumieć, jakiego rodzaju mężczyznę chcesz zaprosić do swojego życia. Konieczne jest przedstawienie go jak najbardziej szczegółowo, opis musi zawierać wszystko, począwszy od jego wyglądu, a skończywszy na zainteresowaniach, wykształceniu i stanie cywilnym „NIE ŻONATY”.

✔METODA TRZECIA. Weź kartkę i napisz, co dokładnie jest atrakcyjne dla ciebie w związkach z żonatymi mężczyznami. Kiedy opisujemy wewnętrzne uczucia i myśli, jesteśmy świadomi ukrytych motywów i możemy pracować nad ich transformacją.

✔METODA CZWARTA. Zapytaj żonatego mężczyznę, obecnego partnera, dla czego on jest z Tobą. Informacja zwrotna od mężczyzny jest zawsze cenna, a nawet otrzeźwiająca dla kobiety.

 

Drogie Kobiety, jeśli wszystko się ułożyło i Ty przyciągnąłeś w swoje życie mężczyznę, którego chciałaś, nie przestawaj pracować nad sobą. Relacje są głębokim procesem, w którym będziesz potrzebowała dużo energii, aby kochać, wybaczać, akceptować, odpuszczać i nadal być szczęśliwą kobietą.

Z miłością,
Natalia Jefimowa

Notatka została przygotowana przez psychologów Akademii Larisy Renar.

 

0

Start typing and press Enter to search