DOM- miejsce obfitości i komfortu

 In Dom, Rodzina, Związek

DOM – to miejsce obfitości i komfortu

DOM – to miejsce mocy

DOM – to przestrzeń, w którą zawsze chce się wracać…

Od takich słów czuje się słodki powiew przytulności, szczęścia i ciepła. Czy, zgadzasz się ze mną?

Wyobraź  sobie taki obraz: w każdy piątek rodzina spotyka się na wspólnej kolacji. Dom napełnia się słodkim dźwiękiem śmiechu, drzwi cały czas się otwierają przed gośćmi, wpuszczając ich w ciepłą i kochającą atmosferę.

Mężczyzna z zachwytem obserwuje swoją kobietę, która fruwa od gościa do gościa, otaczając każdego ciepłem i opieką a potem z wdziękiem przytula ją do siebie, kiedy zostają sami.

Każdego dnia on leci podbijać świat uskrzydlony pewnością i spokojem o swoją rodzinę, o swój dom i każdego wieczora spieszy się z powrotem do domu, tam gdzie może zregenerować się i napełnić się siłą.

Kobieta będąc napełniona szacunkiem i wdzięcznością mężczyzny bardzo umiejętnie zarządza rodzinnym budżetem, pomnażając go. Wszystko co trafia w jej ręce pomnaża się i owocuje niczym owocowe drzewko, które wyrasta z małego ziarenka, które trafiło na płodną glebę naszej Ziemi.

To nie jest cytat z czarodziejskiej bajki. To jest dzieło sztuki stworzone rękami kobiety będącej w stanie BOGINI ZIEMI – archetypie Pani Domu. To wszystko może stworzyć każda z Was!!!

Tradycje, ciepło, przytulna atmosfera, obfitość, stabilizacja i pewność – to wszystko swojej rodzinie daje kobieta w stanie Pani Domu, ale przede wszystkim daje swojemu mężczyźnie. A teraz wyobraźcie sobie, jaką miłość i ciepło taka Kobieta otrzymuje od mężczyzny w zamian?!

Jeśli chcesz droga Kobieto wprowadzić taką atmosferę w swoje życie, to mocno transformujący warsztat pt. „BOGINI ZIEMI – archetyp Pani Domu” pomoże otworzyć w Tobie twoją wewnętrzną Boginię obfitości, komfortu i pewności.

Warsztat bazuje się na najlepszych osiągnięciach psychologii współczesnej z połączeniem wiedzy Wedyjskiej, praktyk energetycznych zapożyczonych u szamanek z Syberii oraz filozofii Dalekiego wschodu.

Więcej o warsztacie Pani Domu możesz przeczytać tutaj: https://nataliajefimowa.pl/szkola-bogin/

 

Z miłością,

Natalia Jefimowa.

0

Start typing and press Enter to search