ENERGETYCZNE OCZYSZCZENIE KOBIETY ZA POMOCĄ 5 ŻYWIOŁÓW

 In Energia, Zdrowie

🔥ENERGETYCZNE OCZYSZCZENIE KOBIETY ZA POMOCĄ 5 ŻYWIOŁÓW

 Drogie Kobiety, kontynuując temat naszej żeńskiej energii, który rozpoczęłam w poprzednich postach, tym razem chciałabym omówić z Wami temat jak się oczyścić przed napełnieniem się energią. Ponieważ znamy zasadę, że do pełnego kubka nic nowego nie dolejesz…

Wiec przed tym jak opowiem Wam o napełnieniu się żeńską energią (w kolejnym poście) najpierw ważne jest się oczyścić od negatywnej czasem nawet dystrukcycnej energii.

Raz w miesiącu wskazane jest, aby kobieta oczyszczała się przy pomocy ziemi 🌍, powietrza 💨, ognia 🔥, wody 💧 i Miłości ❤️ … Intuicyjnie wybierz dzień (najlepiej na ubywającym księżycu).

Oczyszczanie robi się w naturze.

🌍 Najpierw stań boso na Ziemi, wyobrażając sobie, jak Ziemia zabiera wszystko, co jest zbędne, negatywne, wszystko, co uniemożliwia ci bycie pełnowartościową i szczęśliwą, cały ból duszy, wszystkie przeżyte obrażenia … a następnie wyobraź i poczuj, jak ona wypełnia ciebie mocą naszej Planety.

💨 Następnie Wiatr. Rozpuszczasz włosy i wyobrażasz sobie, jak Wiatr wydmuchuje z twojej głowy i włosów negatywne, niepotrzebne informacje, złe myśli i opinię o sobie, o życiu … a potem napełnia cię świeżością i mocą Nieba.

💧Następnie wejdź do jeziora, rzeki lub morza i poproś go, aby usunęło wszelkie dolegliwości z ciała, wszelkie niedoskonałości i napełniło cię pięknem, kobiecą siłą i zdrowiem.

🔥 A potem oddajesz się Słońcu, wyobrażając sobie, jak ono wypala w tobie lęki i urazy, a następnie napełnia cię światłem i radością. Możesz także usiąść przy ogniu lub świecy.

❤️ I ostatni etap. Połóż prawą rękę na sercu … i połącz mentalnie wszystkie 5 elementów w swoim sercu, wyobrażając sobie swoje serce, jako świetlistą kulę. Następnie w wyobraźni rozszerzasz go do rozmiarów Wszechświata, jednocześnie wypełniając energią Miłości. W tym czasie z miłością uśmiechasz się w do siebie …

 💃💃💃 *** 👆Więcej o praktykach energetycznych poznasz w trakcie głęboko transformujących warsztatów z cyklu “SZKOŁA BOGIŃ Natalii Jefimowej”

 Z miłością,

Natalia Jefimowa ❤️❤️❤️ .

0

Start typing and press Enter to search