KAŻDY MĘŻCZYZNA MOŻE ODNIEŚĆ SUKCES

 In Rodzina, Związek

„WIĘC UWAŻASZ, że z właściwą kobietą każdy mężczyzna może odnieść sukces i stać się bogatym?” – podsumowała moją teoretyczną wypowiedz Lena.

⠀- Tak, jeśli jest miłość, pasja, wiara w mężczyznę, wsparcie, inspiracja itp., to znaczy, jeśli u kobiety manifestują się wszystkie cztery stany (Dziewczynka, Kochanka, Pani Domu i Królowa). Dzięki temu – pieniądze to kwestia czasu, chęci, wiedzy i praktyk.

WYOBRAŹ SOBIE: kiedy wszystkie kobiety w końcu zrozumieją, że sukces ich mężczyzn zależy od nich, przestaną wybierać pieniądze zamiast miłości. Przestaną uwodzić bogatych mężów z rodzin , zadając innym kobietom ból i cierpienie.

Matki nie będą szukały bogatych mężów dla swoich córek, zdając sobie sprawę, że najważniejsze jest MIŁOŚĆ ❤️ a wszystko pozostałe można stworzyć.

Byłoby wspaniale, gdyby mężczyźni to zrozumieli i nie byli zaskoczeni tym, że gdy odchodzą od swoich żon do młodych kobiet, to nagle zaczyna padać ich biznes i tracą majątek, zwłaszcza jeśli nowa żona wyszła za niego za mąż na podstawie kalkulacji, a nie miłości.”

Larisa Renar, cytat z książki „Zrób męża milionerem”.

 

Droga Kobieto, jeśli te słowa przemawiają do Ciebie i chciałabyś poznać:

  • Na czym polegają sakralne 4 stany kobiety – prawdziwej Bogini
  • Jak je w sobie rozwinąć i zintegrować?
  • Poznać również 4 stany mężczyzny i dostać klucz do serca każdego, ale przede wszystkim zrozumiesz jaki mężczyzna jest „twój”
  • Poznać potrzeby mężczyzny na 4 poziomach: energetycznym, fizycznym, emocjonalnym, intelektualnym;
  • Dostać rekomendację jak i kiedy „włączać” w sobie te czy inne kobiece stany;
  • Dostać informację o pięciu poziomach miłości, określisz na jakim poziomie teraz się znajdujesz oraz otrzymasz instrukcję, jak się dostać na następny poziom;
  • Przeżyć praktykę na połączenie w sobie wszystkich czterech żywiołów – Ognia, Ziemi, Wody, Powietrza;
  • Dostać własny przekaz od każdego z żywiołów dla odzyskania holistyczności i kobiecej mocy;
  • Zrobić rytuały oraz praktyki energetyczne na materializację najbardziej wymarzonego pragnienia.

Jeśli odpowiedziałaś „TAK” chociażby na jeden z punktów, w takim razie zapraszam Ciebie serdecznie na wyjątkowo piękny, transformujący i magiczny warsztat pt. „SEDNO KOBIECEJ ENERGII – połącz w sobie 4 stany Kobiety – integracja 4 Bogiń”, dzięki któremu Twoje życie odmieni się na zawsze.

Szczególne informację o tym magicznym warsztacie znajdziesz tu: https://nataliajefimowa.pl/produkt/warsztat-rozwojowy-integracja-4-bogin-zostan-kobieta-

Z miłością,

Natalia Jefimowa ❤️❤️❤️

0

Start typing and press Enter to search