Kobiety zazwyczaj rzadko myślą o kobiecości

 In Kobiecość

Czym jest kobiecość?

Kobiety zazwyczaj rzadko myślą o tym, czym tak naprawdę jest kobiecość w jej czystej esencji…

Każda posiada własną koncepcję i definicję tego pojęcia. W  świecie współczesnym teraz jest wszystko pomieszane i przywrócone do góry nogami w wyniku czego Harmonijna koncepcja tego pojęcia straciła swój prawdziwy sens. Jednak, pocieszające jest to, że mimo wszystkich zakłóceń i zakłamań ważne jest pamiętać, że jeśli urodziłaś się Kobietą – to już posiadasz od samego swojego pierwszego momentu istnienia Kobiecość w czystej jej postaci.

 

Współczesne kobiety w większości dążą do równości z mężczyznami, starają się być lepsi i silniejsi niż mężczyźni, rywalizują z nimi przez co tracą ważne aspekty kobiecości, wierząc, że bycie kobiecą to znaczy być piękne ubieraną, wyglądać atrakcyjnie, czasem nawet kosztem dość okrutnych zabiegów medycyny estetycznej.

Dzisiaj kobiety poświęcają dużo czasu i finansów na swój wygląd zewnętrzny, co nie daje im poczucia harmonii, ponieważ nie daje im poczucia prawdziwej kobiecości co skutkuje problemami z budowaniem szczęśliwych relacji z mężczyznami, pojawia sie niepewność, niezadowolenie z własnego życia i z siebie.

Kobieta nie zrozumie MĘSKOŚCI MĘŻCZYZN, aż nie zrozumie i nie poczuje SWOJĄ WŁASNĄ naturę, SWOJĄ KOBIECOŚĆ… Do momentu aż nie otworzy w sobie KOBIECĄ MOC nie jest w stanie zauważyć znacznej różnicy pomiędzy SOBĄ A MĘŻCZYZNĄ, nie jest w stanie być szczęśliwą  i zbudować harmonijne relacje…

Mężczyźni jednak inaczej interpretują Kobiecość. Dla nich wygląd kobiety nie jest aż tak ważny, jak jej wyjątkowy urok, cechy osobiste oraz atrakcyjność wewnętrzna. Tak samo, jak kobiety każdy mężczyzna ma własną definicję kobiecości.

Tak się złożyło, że w każdym człowieku istnieją dwie energie: męska i żeńska. Jeśli jesteś kobietą, najlepszą kombinacją tych energii jest 25% męskiej i 75% żeńskiej.

Niestety w naszych czasach równowaga tych energii została zaburzona z różnych powodów, zaczynając od edukacji po ogólną sytuację w kraju. Jeśli równowaga została zaburzona, kobieta nie ma szczęścia w życiu osobistym, nie jest kochana, nie odnosi sukcesu u mężczyzn, oraz generalnie jej życie przemija w szarych, matowych kolorach.

Aby się określić, na ile jesteś kobiecą, musisz przede wszystkim słuchać Siebie i dowiedzieć się, ile posiadasz energii męskiej i żeńskiej. Najprostszym sposobem jest zadać sobie to pytanie i pierwsze liczby proporcji, które przyjdą Tobie na myśl będą właściwą odpowiedzią. Jeśli dane są rozczarowujące, nie rozpaczaj, WSZYSTKO W TYM ŻYCIU MOŻNA NAPRAWIĆ!

 

Czym więc jest ta KOBIECOŚĆ?

 

To jest tajemnica, wspaniała zagadka każdej kobiety. Harmonijna kobieta wie, jak kochać, jak budować szczęśliwe pełne ciepłą i szczerości relacje obdarowując miłością nie prosząc o nic w zamian. Troska o rodzinę napełnia kobietę, daje jej siłę i sprawia, że ​​jest szczęśliwa.

Harmonijna Kobieta jest mądra. A ta mądrość polega na nie konkurowaniu z mężczyzną, nie stawaniu się lepszą i wyższą od niego, lecz udoskonaleniu swoich umiejętności bycia życzliwą, wyrozumiałą, czułą, skromną każdego dnia.

Harmonijna kobieta jest w harmonii z jej wewnętrznym światem, kocha swoje ciało i troszczy się o niego.

Kobiety mają bardzo rozwiniętą intuicję, całe ich życie opiera się na uczuciach. Tylko kobieta jest w stanie wyczuć każdą nutkę nastroju swojego męża, dzieci bez słów i opierając się na swoją kobiecą intuicje, wybierze właściwe działania w tych relacjach.

O Kobiecości można mówić bez końca.

Kobiety, bądźcie w harmonii z ciałem, emocjami a szczęście nie opuszczy waszego domu.

 

JEŚLI JESTEŚ GOTOWA POPRACOWAĆ NAD SOBA I OTWORZYĆ SWOJA KOBIECĄ MOC – jest możliwość zrealizować to podczas dwudniowego warsztatu rozwojowego

„ MAGICZNA MOC KOBIECOŚCI” z cyklu „SZKOŁA BOGIŃ Natalii Jefimowej”, pod czas którego w sposób zwięzły, konkretny i prosty zrozumiesz i poznasz swoją kobiecość, przetransformujesz nadmiar energii męskiej w żeńską, zharmonizujesz się. Poznasz również zasady udanych relacji i otrzymasz konkretne rozwiązania dla budowania /naprawy harmonii w Twoim związku, poznasz różne praktyki energetyczne i medytacje na napełnię się magiczną kobiecą energią

Warsztat odwiedziły już mnóstwo Kobiet w całej Polsce i Norwegii, które po zapoznaniu się z tą piękną i korzystną wiedzą zrozumiały siebie, zrozumiały i poprawiły swoje relacje oraz dowiedziały się jak stworzyć udane związki.

Warsztat jest prowadzony przez certyfikowaną trenerkę rozwoju osobistego, mentorkę, coach oraz eksperta ds. kobiecości – Natalię Jefimowa.

!UWAGA! ze względu na kameralny charakter warsztatu grupa TYLKO do 15 osób!!!

Cala informacja o warsztacie znajduje się tu : https://nataliajefimowa.pl/szkola-bogin/

Z miłością

Natalia Jefimowa

 

0

Start typing and press Enter to search