My kobiety o kobiecości

 In Zdrowie

MY KOBIETY O KOBIECOŚCI

 

Kwestia KOBIECOŚCI jest jednym z najbardziej popularnych tematów. Można nawet powiedzieć, że jest „modnym” tematem. Wszyscy dążymy do nieznanego ideału „kobiecości”. Mamy nadzieję, że jeśli go osiągniemy, nasze życie zmieni się na zawsze.

 

Czy KOBIECOŚĆ – to ubrania? 

 

Aby zrozumieć ten temat, proponuję przejść do atrybutów kobiecości, które kardynalnie odróżniają nas od mężczyzn: spódnice, sukienki, buty na wysokich obcasach, bransoletki, kolczyki, jaskrawy lakier na paznokciach, koronkowa bielizna, gorsety, podwiązki, pończochy i tak dalej.


Czy to wystarczy?

 

Czy KOBIECOŚĆ – to image?

Jakie jeszcze inne zewnętrzne cechy odróżniają nas kobiety od mężczyzn: wąska talia, długie włosy, makijaż, dekolt.


Czy to wystarczy?

 

KOBIECOŚĆ – to energia

Prawdziwa kobiecość to przede wszystkim ENERGIA wewnętrzna. Kiedy kobieta promieniuje niewidocznymi dla oczu wibracjami/fluidami, wydaje się wtedy, że promieniuje ona światłem. Z taką kobietą chcemy być blisko, być w jej oszałamiającym polu, cieszyć się jej energią.

 

KOBIECOŚĆ – to stan!

Prawdziwa kobiecość to stan. Stan obecności w kobiecej energii. Kiedy błyszczą oczy, gdy kobieta ma kontakt ze sobą, kiedy słucha swoich pragnień i stawia je na pierwszym miejscu. Kiedy kobieta potrafi żyć w tym co jest i nie spodziewa się, że pojawi się mężczyzna – ratownik i zmieni jej życie.

 

O tym wszystkim i więcej dowiesz się w trakcie wyjątkowego, mocno transformującego warsztatu
”MAGICZNA MOC KOBIECOŚCI – Moc żeńskiej energii” , podczas którego w sposób zwięzły, konkretny i prosty pomogę Ci zrozumieć czym jest prawdziwa zharmonizowana kobiecość, odnajdziesz ją w sobie i jeszcze bardziej udoskonalisz, poznasz również zasady udanych relacji i otrzymasz konkretne rozwiązania do budowania/naprawy harmonii w związku. Poznasz praktyki energetyczne, jak napełniać się żeńską energią dzięki którym będziesz niczym magiczny magnes.

 

Ten warsztat odwiedziło już mnóstwo Kobiet w Polsce Norwegii i Wielkiej Brytanii, które natychmiast po zapoznaniu się z tą piękną i korzystną wiedzą, lepiej poznały siebie, wyszlifowały diament swojej kobiecości, poprawiły swoje relacje oraz dowiedziały się jak zbudować udane związki.

 

Więcej informacji o warsztacie MAGICZNA MOC KOBIECOŚCI znajdziesz tu:

https://nataliajefimowa.pl/szkola-bogin/

 

Warsztat prowadzi NATALIA JEFIMOWA – Założycielka i prowadząca Akademię Kobiecości, autorka warsztatów rozwojowych dla Kobiet, które zrobiły się bardzo popularne na terenie Polski i Norwegii, certyfikowana trenerka rozwoju osobistego, coach oraz eksperta ds., kobiecości.
Reprezentuje szkołę rosyjską, certyfikację trenerską odbywa w Moskwie.

W chwili obecnej jest jedyną trenerką przekazującą tą wiedzę w języku polskim.

 

Z miłością, ,
Natalia Jefimowa.

0

Start typing and press Enter to search