Najważniejsze spotkanie

 In Kobiecość, Zdrowie

NAJWAŻNIEJSZE  spotkanie, które powinno się wydarzyć  w życiu każdej Kobiety, JEST SPOTKANIE SAMEJ ZE SOBĄ…

Dopiero po takim spotkaniu Kobieta ma wszystkie zasoby budowania szczęśliwego związku – z mężem, dziećmi, przyjaciółmi, pracownikami, partnerami.

W rzeczywistości, podczas gdy Kobieta oczekuje, że ktoś przyjdzie i sprawi, że będzie szczęśliwa, wszystkie jej związki kończą się rozczarowaniem. Ponieważ nikt nie jest w stanie zmienić nieszczęśliwą Kobietę w  szczęśliwą. To może zrobić WYŁĄCZNIE sama kobieta…

 

A jak jest z Twoim szczęściem ?

 

Zapraszam Ciebie cudowna Kobieto w wspaniałą i pełną przygód podróż, by się spotkać ze sobą, by szukając odnajdywać swoje osobiste źródła radości i spełnienia pod moją stałą opieką w gronie cudownych kobiet .

 

JEŚLI JESTEŚ GOTOWA POPRACOWAĆ NAD SOBĄ I OTWORZYĆ SWOJA KOBIECĄ MOC – jest możliwość zrealizować w trakcie warsztatu rozwojowego „BOGINI POWIETRZA – stan Królowa”

Który odbędzie się już jutro w dniach 13-14 kwietnia w Warszawie oraz 8-9 czerwca w Łodzi

 

DZIĘKI WARSZTATU:

1. Zapomnisz, co to znaczy być „niewidzialną” i niedocenianą w oczach innych.

2. Poczujesz nie tylko własne dostojeństwo, wartość, ale także zaczniesz zauważać na sobie pełne zainteresowania, szacunku i podziwu spojrzenia innych ludzi.

3. Odnajdziesz swoją misję życiową, poczujesz smak samorealizacji co przyczyni się do rozwoju Twojej zawodowej kariery i osiągnięcia sukcesu w życiu osobistym. Dzięki temu zapomnisz czym jest nuda, frustrująca i nie dająca spełnienia praca i na reszcie przestaniesz wyliczać dni do weekendu.

4. W relacjach z mężczyznami poczujesz się tą, którą wybierają. Staniesz się dla mężczyzn kobietą dla której będą gotowi pokonywać trudności i przenosić góry by tylko zwrócić na siebie twoją uwagę. To nie Ty będziesz poszukiwać -to Ciebie będą szukać mężczyźni.

5. Poznasz swoje miejsce w jednym z 4 poziomów hierarchii energetycznej ludzi i dzięki temu będziesz wiedziała, gdzie szukać siebie, swoje przeznaczenie i swojego partnera. Odtąd już nigdy nie skierujesz swojej życiowej energii w innym kierunku, dzięki czemu twoje życie będzie wypełnione radością i zadowoleniem.

6. Napełnisz się królewską godnością na 4 poziomach (umysłowym, energetycznym, fizycznym i duchowym), dzięki czemu na zawsze zostanie w Twojej pięknej świadomości głębokie zrozumienie tego, że JESTEŚ WARTĄ, JESTEŚ NAJLEPSZĄ, JESTEŚ KRÓLOWĄ WŁASNEGO ŻYCIA!

Pod czas tego warsztatu w sposób zwięzły, konkretny i prosty zrozumiesz i poznasz jak zostać prawdziwą Królową własnego życia, odnajdziesz swoja misje życiowa, zostaniesz prawdziwą Królową z otwartym sercem u boku Twojego Króla.

 

Warsztat skierowany jest na otwarcie mocy prawdziwej Kobiecości, ponieważ właśnie ta cecha umożliwia lubskości żyć w szczęściu, spokoju i harmonii.

 

Zapytania i zgłoszenia na priv. Natalia Jefimowa

Zapraszam serdecznie!

 

Z miłością,
Natalia Jefimowa

 

0

Start typing and press Enter to search