RYTUAŁY RÓWNONOCY WIOSENNEJ 20 MARCA

 In Zdrowie

RYTUAŁY RÓWNONOCY WIOSENNEJ 20 MARCA

Dzisiaj nadeszła do nas Równonoc wiosenna. Ten dzień jest uważany za magiczny. To dzień potężnej siły, w którym każda osoba może zostać magikiem i zmienić swoje życie na lepsze.

Jaka jest magiczna moc równonocy wiosennej?

20 marca 2020 r. czeka nas wyjątkowe wydarzenie – Słońce i Ziemia będą w absolutnej równowadze i harmonii. Słońce będzie w centrum między półkulą północną i południową dokładnie w środku między niebem a ziemią. To stworzy Święty Krzyż, który zrównoważy wszystkie energie i doprowadzi do całkowitej harmonii wszystkie żywe istoty wokół.

Według ezoteryków równonoc to potężny czas na realizację pragnień, silny dzień na przemianę myśli i słów.

Przygotowałam dla Was kochane moje Bogini  kilka rytuałów zapewniających dobre samopoczucie w równonocy wiosennej.

NAJWAŻNIEJSZĄ RADĄ  jest to, aby 20 marca myśleć i mówić tylko dobrze i przyjemnie. Złe myśli, niepokoje, przekleństwa, kłótnie i negatywność doprowadzą do tego, że wszystko, o czym mówiłeś i myślałeś w tym dniu, zostanie zrealizowane. Dlatego ezoterycy zalecają spędzanie tego dnia tylko z pozytywnymi emocjami.

RYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCY. W wiosennej równonocy zalecane jest robić rytuały na oczyszczenie, na przykład te, które podaję na poszczególnych warsztatach z cyklu „SZKOŁA BOGIŃ„ ale oprócz tych rytuałów zaleca się wykonać ogólne sprzątanie, wyrzuć wszystkie stare i niepotrzebne rzeczy z domu.

Podczas sprzątania śmieci wyobraź sobie, że pozbywasz się niepowodzeń, chorób, negatywnych emocji. Przewietrz pokój, okadź go ziołami, weź prysznic. Pod koniec dnia napisz na kartce wszystko, z czego chciałabyś oczyścić swoje życie. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i spal kartkę w ogniu.

A teraz dla zaawansowanych –  podzielę się z Wami potężną praktyką na podwyższanie Twoich wibracji, którą poznałam od moich Mistrzyń z Rosji.

Ta praktyka pomoże Ci podnieś swoje wibracje na każdym poziomie.  Ją trzeba po prostu czytać, starając się jak najbardziej zrelaksować w tym momencie, aby Światło, które przyjdzie w odpowiedz na Twoją prośbę , było w stanie oczyścić „nawarstwienia brudu”. To pozwoli Tobie żyć z bardziej świadomym myśleniem. Ponieważ jak tylko stajesz się co raz bardziej świadoma, Twoje wibracje zaczynają automatycznie podnosić się.

Po przeczytaniu, w procesie oczyszczania i podniesienia Twoich wibracji, Twój nastrój przez pewien czas może być niestabilny i ciągle się zmieniać. Trzeba potraktować to ze spokojem. Nie trzeba blokować emocji, które zaczną wychodzić w procesie oczyszczania, uwolnij je i one będą mogły odejść na zawsze.

PRAKTYKA NA PODNIESIENIE WIBRACJI (czytaj na głos 3 razy)

„Dla dobra Mojego i całego Wszechświata:

  • Proszę o podniesienie wibracji wszystkich moich ciał do poziomu, który
    mi jest dozwolony na tym etapie rozwoju mojej świadomości.
  • Proszę o podniesienie wibracji wszystkich moich ciał do poziomu, który będzie korzystny dla rozwoju mojej duszy, dusz tych ludzi i Istot, które mnie otaczają, dla dobra wszystkiego, przestrzeni oraz dla dobra ewolucji planety Ziemia.
  • Proszę o uzdrowienie wszystkich moich ciał i wypełnienie wszystkich osłabionych miejsc tym Kolorem, który pomoże w uzdrowieniu moich ciał. Dziękuję wszystkim Wyższym Siłom za ich pomoc!
  • Akceptuję zmiany zachodzące w moich ciałach i świadomie kieruję uzdrawiające Światło, które przechodzi przeze mnie do tych miejsc, w których jest ono potrzebne.

Niech tak będzie!

Niech tak będzie!

Niech tak będzie!”

Ta praktyka jest bardzo energochłonna. Po przeczytaniu jej możesz poczuć nagłą zmianę nastroju. Jeśli zachcesz spać, połóż się i odpocznij. Czasami drzemka i przebudzenie trwa kilka minut, ale dzięki temu poczujesz bardzo silny przypływ siły.

Praktyka zacznie działać od chwili, kiedy przeczytasz ją po raz pierwszy. Możesz ją czytać codziennie przez 28 dni.

Wykorzystaj moc wiosennej równonocy 20 marca na swoją korzyść, zmień swoje życie na lepsze!  Żyj w energiach Uniwersalnej Miłości!

 

 Z miłością,

Natalia Jefimowa.

0

Start typing and press Enter to search