STAN “KOCHANKA” – co to jest?

 In Kobiecość, Porady

 MY KOBIETY mamy zdolność do bycia w różnorodnych stanach (Kochanka, Pani Domu, Dziewczynka i Królowa). Stan „Kochanka” jest jednym z nich. I nie chodzi tu tylko o interakcje sek…ne. Chodzi o wewnętrzne odczuwanie siebie jako „smacznej”, zadowolonej, spragnionej, namiętnej, aktywnej. Zarówno w relacjach,  jak i w pracy i  w życiu codziennym…

🌹W stanie „Kochanka” kobieta , w ideale, przygotowuje  posiłki słuchając ulubionej muzyki, z zadowoleniem, popijając coś smakowitego. Mówiąc wprost – jest w pogodnym nastroju i  zrelaksowana. Taka kobieta nie gotuje z poziomu przymusu i obowiązku, bo wkrótce dzieci wrócą głodne ze szkoły, albo mąż po powrocie z pracy krzyknie na progu „dawaj jeść”.  Jak powiedziała Julia Wysockaja, autorka rosyjskiego projektu „Jemy w domu”, „Kobieta może gotować tylko wtedy, kiedy sama tego chce. W każdym innym przypadku istnieją restauracje, zamawianie jedzenia z dowozem do domu, pierogi w zamrażarce”. 

„Kochanka” – to stan zrelaksowania.

🌹 W stanie „Kochanka” my możemy bawić się z dziećmi biegając razem po mieszkaniu lub tańcząc, kiedy u nich i ciebie błyszczą oczy. Kiedy całujemy i wąchamy swoje maluchy, rozkoszują się sobą wzajemnie. Gdy przemawiamy czule słowa i wtulamy się w siebie. Niektóre kobiety, które nie mają blokad w stanie pełnego zadowolenia i przyjemności potrafią przeżyć poród… 

„Kochanka” to stan pełnego zadowolenia i spełnienia.

🌹 W stanie „Kochanka” Kobieta tworzy nowe projekty i pracuje. Osobiście zawsze piszę artykuły słuchając ulubionej muzyki. Sesje również prowadzę w oparciu o energię seksualną. Robię tak dlatego, że jest to energia życia i twórczości. To ona rozpala, rodzi coś nowego, motywuje odczuwaniem przyjemności. W tym stanie  najlepiej wychodzą negocjacje, zawiera się najlepsze umowy, przychodzą najwłaściwsze rozwiązania. 

„Kochanka” to stan pasji i pragnienia życia pełną piersią.

🌹  Stan „Kochanka” przysparza Kobiecie pieniędzy. Energia pieniędzy jest bezpośrednio powiązana z energią seksualną. Jeśli blokujemy się na rozkosz i przyjmowanie zadowolenia, ograniczamy siebie, to pieniądze przychodzą do nas z trudem. W przypadku gdy stan „Kochanka” jest w nas dobrze rozwinięty i zharmonizowany wtedy pieniądze płyną do nas z lekkością. Klientki mówią, że po przepracowaniu w sobie tego stanu łatwiej przychodzi im zawieranie korzystnych transakcji, pojawiają się klienci i poprawiają się finanse.

„Kochanka” to stan przyjmowania. 

🌹 W stanie „Kochanka” my obcujemy z Mężczyzną w łóżku, przy stole i w każdym innym miejscu, które wymaga zrelaksowania i pożądania dla ciebie i dla niego. Będąc w stanie „Kochanki” my nie musimy udzielać mądrych rad, rozweselać czy dawać wsparcie (za to odpowiadają inne nasze stany). Ale dać do zrozumienia naszemu Mężczyźnie, że jest samcem Alfa jest możliwe, a nawet niezbędne. Jeszcze ten stan odpowiada za bycie „tu i teraz”. Stan idealny to taki, w którym Mężczyzna w zjednoczeniu z Tobą zapomina o całym świecie, wchodzi w fazę relaksu i błogości. To bezsprzecznie napełnia Mężczyznę i czyni go silnym, gdy wkracza w świat biznesu i zarabiania pieniędzy. 

„Kochanka” to stan zmysłowości.

JAK WPROWADZIĆ SIĘ W TEN STAN? 

Ważne jest, aby były oczyszczone pierwszy i drugi centra energetyczne (1 i 2 czakra). To jest warunek niezbędny. Doświadczenie pokazuje, że każde napełnienie się energią nie daje pożądanych rezultatów, jeśli Kobieta cały czas nosi w sobie urazy, traumy i funkcjonuje na poziomie „przetrwać”. W takim przypadku energia seksualna jest blokowana lub przeistacza się w destrukcyjną agresję. 

Po oczyszczeniu następuje napełnienie. Każdy stan wymaga ciągłego napełniania.„Kochanka” lubi smaczne jedzenie, pikantne napoje, zapachy, zniewalającą muzykę, ruchy w których są aktywne dolne czakry – tańce latynoamerykańskie lub wschodnie, śpiew przynoszący zadowolenie. Oraz wszelkie cielesne przyjemności – sauna, kąpiel, masaż, dotyk. Także filmy z pięknymi scenami erotycznymi.

🌹  Stan „Kochanka” pochodzi od słowa „kochać” i szanować swoją fizjologię i potrzeby. Gorąco polecam rozmowy z samą sobą, głaskać siebie, zadawanie na głos pytania „czego moje ciało potrzebuje?”, pieszczotliwe  odzywanie się do siebie. Ciekawy jest fakt, że później kiedy będziesz sam na sam z mężczyzną, on będzie robił dokładnie to samo co Tobie się podoba i mówić te same słowa, które mówiłaś do siebie, będąc pięknym lustrem Twojej miłości do samej siebie.

 🌹 „Kochanka” to stan pełnego uziemienia – wtedy chce się być, chce się żyć, działać. To tak jak w dobrym seksie – stan pełnej świadomości i obecności w ciele.  Ważne jest również, aby tak czuć się na co dzień. Właśnie dzięki temu możesz cieszyć się życiem, kochać i czerpać satysfakcję z każdej chwili swojego istnienia.

Masz możliwość przepracowania tego stanu na warsztatach Natalii Jefimowej.

Autor – Tatiana Maksymowa – teta-psychologa i coach kobiet. 

Warsztat dzięki któremu rozwiniesz w sobie ten stan „BOGINI OGNIA – stan Kochanka” link z info tu: https://nataliajefimowa.pl/produkt/warsztat-rozwojowy-24-25-07-2021/

0

Start typing and press Enter to search