Warsztat “MAPA MARZEŃ na 2021 r.”

 In Warsztat platforma
Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
200,00 zł
Zaczynamy

Warsztat “MAPA MARZEŃ” –  na podstawie autorskiej wysoce skutecznej metody Natalii Jefimowej.

CZY JUŻ MASZ KONKRETNĄ WIZJĘ SWOJEJ PIĘKNEJ PRZYSZŁOŚCI? A może marzy Ci się o spełnieniu Twoich najskrytszych marzeń i pragnień? A czy kiedyś trzymałeś marzenia w jednej dłoni?

Jak myślisz, kto jest Twórcą i realizatorem Twoich marzeń? – TAK, właśnie TY!!!

Aby pomóc Twoim najskrytszym marzeniom urzeczywistnić się zapraszam serdecznie na wspólną przygodę tworzenia magicznego narzędzia, którym jest MAPA MARZEŃ w dniu 12 lutego 2021 r. tym razem w przestrzeni ON-LINE.

DLACZEGO AKURAT 12 luty 2021 roku?

Ponieważ w ten dzień będzie niesamowicie potężny energetycznie! Nie dość, że jest początek 2021 ROKU oraz w Chinach świętują w ten dzień Nowy Rok, w ten dzień również jest obchodzony w Rosji i krajach Europy Wschodniej jako  Stary Nowy Rok poza tym w tym dniu będzie Nów księżyca  – więc będzie to jeden z najbardziej wpływowych okresów na nasze życie! Będzie to BARDZO SILNY ENERGETYCZNIE OKRES na planowanie swoich najskrytszych marzeń i planów na cały 2021 rok!

NIE PRZEGAP OKAZJI!

***************

MAPA MARZEŃ, zwana także „Mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Z kolei dla naszego umysłu racjonalnego Mapa Marzeń przedstawia się jako zabawa, niegroźna, czasem infantylna zabawa z obrazkami. Niech i tak będzie. Grunt, że działa.

Założeniem Mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może i na całe życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziaływując na podświadomość. Wszystko dzieje się jakby mimochodem, jako kolaż, wycinanka. Jednak moc działania Mapy Marzeń jest nie do przecenienia.

Po wspólnej medytacji wdzięczności w dźwięku pięknej relaksacyjnej muzyki wspólnie ruszymy w wspaniałą podróż do swojej własnej MAPY MARZEŃ – do drogi wspaniałego, zaplanowanego życia!

MAPĘ będziemy tworzyli na podstawie autorskiego systemu Natalii Jefimowej, który się sprawdził u większości osób, którzy w poprzednich latach planowały według niej swoją piękną przyszłość i z każdym rokiem wracają ponownie, żeby po spełnieniu swoich marzeń stworzyć kolejną Mapę z Natalią.

______

MAPĘ MARZEŃ będziemy tworzyli według:

  • zasad Feng Shui
  • zasad kodowania podświadomości
  • w połączeniu z wiedzą ezoteryczną
  • oraz sprawdzonych metod kodowania intencji, które stosują rosyjskie kobiety od pokoleń i która sprawia, że dobrobyt i materializacja intencji obficie przepełnia ich życie.

To wszystko będzie stosowane po to aby uruchomić mechanizm spełnienia naszych najskrytszych pragnień.

______

Warsztat odbędzie się  12 lutego 2021 roku (piątek) o 18:00-20:30 ON-LINE oraz dodatkowo 3 dni (72 h) w zamkniętej grupie na Facebooku 😉

Pliki do pobrania i wydruku dostaniesz w mailu tuż po zakupie udziału w warsztacie.

W dniu 11.02.2021 na maila dostaniesz link do platformy webinarowej, na której odbędzie się szkolenie oraz do grupy na Facebook, w którym będzie udostępnione nagranie oraz wspólna praca przez 72h.

STWÓRZ SWOJĄ PIĘKNĄ, DOSKONAŁĄ PRZYSZŁOŚĆ – swoją WŁASNĄ MAPĘ MARZEŃ razem z Natalią Jefimową.

0

Start typing and press Enter to search